خشکشویی آنلاین آریاخشکشویی آریا

آبشویی صنعتی

آبشویی یکی از قدیمی ترین و پرکاربردترین موارد شستشو و نظافت البسه است که از دیرباز تا کنون مورد استفاده قرار میگیرد و میتوان ادعا کرد که جایگزین بهتری برای این روش شتسشو وجو ندارد.

آبشویی صنعتی البسه و منسوجات خود را به بهترین خشکشویی آنلاین تهران بسپارید!!

شاید در این وب سایت مطالب متعددی در رابطه با خشکشویی و مزایای آن مطالعه کرده باشید و از خواند پاراگراف ابتدایی این صفحه متعجب شده باشید، بله آبشویی مهمترین و گسترده ترین روش شستشوی لباس است !

چرا آبشویی ؟

برای نظافت بسیاری البسه که در تماس مستقیم یا نزدیک با پوست هستند بهترین روش شستشو آبشویی است. اگر چه آبشویی باعث کاهش طول عمر البسه میشود اما هیچ چیز مهمتر از سلامتی نیست !

در آبشویی البسه و سای منسوجات مانند پتو در ماشین های لباسشویی صنعتی با آب مواد شوینده تمیز میشوند و از آنجاییکه در این روش دور تند یکی از عوامل مهم پاکیزکی لباس محسوب میشود، پس از درآوردن لباس از داخل ماشین عمما لباس ها چروک شده و نیازمند اتو هستند.

مزایای آبشویی لباس

آبشویی برای چه لباسهایی است ؟

همانطور که در بالا اشاره کردیم لباسهایی که در تماس مستقیم یا حتی نزدیک با پوست هستند بهتر است از روش آبشویی برای نظافت آنها استفاده کنیم. تی شرت، پیراهن، بسیاری از پلیورها و برخی از منسجوجات نظیر پتو، محلفه، زیراندازهای پارچه ای و مواردی از این قبیل. خبر خوب این است که سرویس دریافت و تحویل خشکشویی آنلاین آریا در کوتاهترین زمان ممکن آماده خدمترسانی به شما عزیزان است. ما تنها یک تماس با شما فاصله داریم