خشکشویی آنلاین آریاخشکشویی آریا

خشک‌شویی بدون آب

خشک‌شویی یکی از روش‌های شستشو، میکروب زدایی و تمیز کردن البسه است که در آن از آب و مواد شوینده عمومی استفاده نمیشود. بهترین سرویس خشکشویی را از آریا بخواهید !

چگونه سفارش دهیم

شما مشتریان گرامی خشکشویی آریا میتوانید از طریق تماس تلفنی با شماره تلفن های مندرج در انتهای صفحه ( آیکون پایین سمت چپ ) یا از طریق پیام رسان واتس آپ ( آیکون پایین سمت راست ) جهت ثبت سفارش اقدام نمایند. نحوه انجام کار از دریافت سفارش تا تحویل :

  1. اعزام کارشناس سیار جهت دریافت لباس یا سایر منسوجات
  2. شماره گذاری، طبقه بندی و اولویت بندی
  3. شستشو بر اساس جنس، رنگ و نوع ( مکانیزه و هوشمند)
  4. تحویل در کوتاهترین زمان ممکن

خشکشویی چیست؟

همانطور که اشاره شده خشک‌شویی یکی از بهترین روش‌های نظافت لباس است که در آن از آب یا شوینده های معمولی استفاده نمیشود و ممکن است بدانید که در این روش لباس ها پس از شستشو کاملا خشک هستند !

تاریخچه خشکشویی

مانند بسیاری از روش ها و اختراعات خشک شویی بر اثر یک اتفاق کشف شد !

ژولی پلین که در یک کارگاه رنگرزی کار می‎کرد تصادفاً چراغی را که حاوی روغن تربانتین بود واژگون و روغن روی لباس وی ریخت. پس از تمیز کردن لکه روی لباس ژولین متوجه شد که محل لکه بسیار تمیز از تر سایر قیمتهاست و دریافت که تربانتین خاصیت لکه بری دارد و این آغاز مسیر اکتشاف روش خشکشویی بود.

از آنجا که تربانتین یک محلول نسبتا سمی بود مواد دیگری جایگزین آن شد و پس از آزمون و خطای بسیار دی اکسید کرین مایع برای خشکشویی استفاده شد. امروزه از محلولهای ویژه ای برای اینکار استفاده میشود که پر کلر اتیلن، دی اکسید کربن و تترا کلرو اتن نمونه هایی از این موارد است.

خشکشویی آنلاین آریا با استفاده از تکنولوژی روز دنیا و همچنین متدهای نوین آماده خدمترسانی به شما عزیزان میباشد. یک تماس تا برترین خدمات خشکشویی فاصله دارید !