خشکشویی آنلاین آریاخشکشویی آریا

وبلاگ

مناطق تحت پوشش خشکشویی آریا | خشکشویی منطقه یک

مناطق تحت پوشش خشکشویی آریا

از آنجا که خشکشویی آنلاین آریا یک خشکشویی واقعی با مختصات مکانی در ولنجک ( منطقه یک تهران ) است و بر خلاف اپلیکیشنهای موسوم به خشکشویی آنلاین دارای محدودیت در ظرفیت انجام کار و سرویس دهی به مناطق دور است. بنابراین لازم میدانیم تا مناطق و محدوده های تحت پوشش خدمات خود را به اطلاع همشهریان عزیز تهرانی برسانیم تا از اتلاف وقت گرانقدر شما عزیزان جلوگیری نماییم.

شستشوی لباس های رنگی | نحوه شستشوی لباسهای رنگی

شستشوی لباس رنگی

پوشیدن لباس‌های رنگی جذابیتی خاص را به ظاهر افراد می‌بخشد. اما نگهداری و شستشوی این لباس‌ها نیاز به ترفند‌هایی دارد که از رنگ پریدگی و کهنه شدن آن بتوان جلوگیری کرد.

شستن شلوار جین | چگونه شلوار جین را بشوویم

شستن شلوار جین

شلوار جین بسیار محبوب است و بخش مهمی از کمد لباس همه افراد را شامل می شود، آن ها راحت و چند منظوره هستند و می توانید با پیراهن و ژاکت بپوشید و یا به طور تصادفی با تی شرت پوشیده شوند. بیشتر شلوارهای جین در درجه اول از پنبه ساخته می شوند، تا دوام داشته باشند و مدت زیادی با دقت و نگهداری مناسب، قابل استفاده خواهند ماند. یادگیری اصول اولیه نحوه شستن شلوار جین به حفظ و ماندگاری آن ها برای مدت ها کمک می کند.

نحوه شستن لباس مشکی | شستشوی لباس مشکی

شستشوی لباس مشکی

لباس های مشکی به طور معمول بعد از چندین بار شست وشو رنگ خود را از دست می دهند و به دنبال آن جلا و جلوه آنها از بین می رود. در این بخش از نکات خانه داری نمناک چند راه حل برای اینکه لباس های مشکی را مشکی تر و لباس های تیره تازه رنگ شده را تازه تر جلوه دهید، به شما ارائه می کنیم.

شستشوی لباس چرمی | نگهداری از لباس چرمی

شستشوی لباس چرم

یک کت چرمی با کیفیت هرگز از ریخت و قیافه نمی افتد به هرحال برای داشتن یک کت خوب شما باید به جنس آن اهمیت دهید.برخلاف دیگر لباس ها،نمیتوانید به سادگی کت چرمی تان را داخل ماشین لباسشویی بیاندازید، به این خاطر که این عمل سبب چروک شدن، ایجاد ترک و پیچ و تاب خوردن کت میشود.

چگونه لباس سفید را سفید نگه داریم | شستشوی لباس سفید

لباس خود را سفید نگه داریم

لباس سفید همواره انسان را پاکیزه تر نشان میدهد اما سفید نگه داشتن لباس های سفید قدری دشوار است. برای سفید نگه داشتن لباس ها باید کارهایی را انجام داد و روشهایی را آموخت تا دیگر نگران لباس های سفید خود نباشیم. نکات زیر را در زمان شستشوی لباس های خود دنبال کنید.

خشکشویی آنلاین آریا